Locuitorii cartierului Nord au de azi la dispoziție un nou spațiu de agrement lângă Colegiul Energetic
Primarul Mircia Gutău a inaugurat vineri, 5 septembrie, spațiul de agrement realizat pe strada Nicolae Labiș, în vecinătatea Colegiului Energetic,...
