25 June 2026

Day: March 10, 2021

Prefectul Sebastian Fârtat a semnat astăzi, 10.03.2021, un parteneriat de colaborare cu Asociația Kogayon, pentru înființarea în partea central-nordică a județului Vâlcea a geoparcului „Oltenia de sub Munte” ca parte a Rețelei Globale a Geoparcurilor UNESCO