24 June 2026

Daca avem grija de noi si ceilalti, vom ajunge repede la normalitate

0
orban

ℹ️ Premierul Ludovic Orban: “Nu trebuie să ajungem în situația unei creșteri a numărului de pacienți #COVID19 care să genereze riscul unui blocaj al sistemului de sănătate.

Facem tot ce este omenește posibil să evităm un asemenea scenariu, dar pentru a reuși avem nevoie de sprijinul dumneavoastră.

Știu că sunteți obosiți, dar vom depăși această provocare numai dacă vom lucra împreună, vom asculta recomandările specialiștilor și ne vom proteja de riscul infectării.

#Reusim!Impreuna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *